Intencje

INTENCJE MSZALNE XXIX  Niedziela zwykła  17.-24.10.2021r.

 

 

Poniedziałek

18.10

 

7.00 +Mirosławę Grobla – od siostrzenicy Agnieszki z rodziną
10.00 1+ Jakuba Flecińskiego – 18 Msza gregoriańska
2+ Stefana Parus – od Mariana Parus z żoną i rodziną
18.00 1. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej o dalsze trwanie w małżeństwie i łasce sakramentalnej dla Anity i Wojciecha z okazji 7 r. zawarcia sakramentu małżeństwa
2+Emilię Adamczyk – od syna z rodziną
3+ Mariannę Sobaszkiewicz = od wnuczki Martyny
4+ Halinę Kwitowska – od Zbierskiego z rodziną
 

 

Wtorek

19.10

 

7.00 1+Agatę Otchere – od rodziny Arendarków z Piotrowic
10.00 + Roberta Rusika  od Jednostek Organizacyjnych Pomocy Społecznej z Powiatu Słupca
18.00 1+Danielę Przybylską w 12 r.śm. – od męża z dziećmi
2+ Krzysztofa Kamińskiego – od Katarzyny i Grzegorza Kulczewskich
3+ Jakuba Flecińskiego – 19 Msza gregoriańska
 

Środa

20.10

 

 

 

 

Nowenna

7.00 1+Jacka Łukaszczyk – od rodziców
2+Alinę Główczyńską
10.00 1+ Michał, Marianna, Alfons, Janina Szymkowscy – od Heleny
2+ Jakuba Flecińskiego – 20 Msza gregoriańska
18.00

 

 

+ Jerzego Orchowskiego – od żony z dziećmi

+ Józefa Woźniaka w 1r.śm. – od żony Genowefy, córki Teresy z rodziną oraz synów Waldemara i Leszka z rodzinami

+ Wandę Miśkiewicz – od siostry Teresy z synami i rodzinami

+Józefa Dzierżyńskiego – od rodziny Górniaków z rodziną

+ Zdzisławę Kubisiak – od Marianny Witkowskiej

+ Bożenę Korzeniewską – od mieszkańców Wspólnoty Mieszkaniowej Ratajczaka 5

 

Czwartek

21.10

 

7.00 1+Janinę Główczyńską
2+Hannę Janas – od Pracowników Urzędu Skarbowego w Słupcy
10.00 + Jakuba Flecińskiego – 21 Msza gregoriańska
18.00 1+ Barbarę Pydyńską – od rodziny Stankowskich z dziećmi, oraz

+Urszulę Grzechowiak – od sióstr Magdaleny, Doroty i Marii z rodzinami

2+ Urszulę Ławniczak – imieninowa – od córki z rodziną, syna z rodziną i męża
3+ Elżbietę Grzelak – od rodziny Tamborskich
 

 

Piątek

22.10

 

7.00 +Jakuba Flecińskiego – 22 Msza gregoriańska
10.00 + Lili Buśkiewicz w 1 r.śm. – od córki Magdaleny i wnuczki Marty z rodzinami
18.00 1+ Piotra Żminkowskiego – od córki Ewy z rodziną
2+ Gracjana Eltman – od siostry Ayli z Arkiem
3+ Stefana Hajnce – od koleżanek i kolegów z prac Magdy „Sokołów Robakowo”
Sobota

23.10

7.00 1+ Halinę Kwitowską – od Antoniego Wieczorka z rodziną
2+ Jakuba Flecińskiego – 23 Msza gregoriańska
3+Teresę Sobolewską – od Emili Leszka Ciecielungów
4. z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze błogosławieństwo Boże opiekę Matki Bożej i św. Józefa zdrowie i wszelka pomyślność dla Norberta i Agnieszki z okazji I rocznicy zawarcia sakramentu małżeństwa
18.00 1+ Irenę Potrzebską
2+ Annę Majdecką – od chrześniaczki Agaty i od kuzyna Mieczysława z żoną
Niedziela

24.10

XXX Niedziela Zwykła

8.00 + Stefanię i Stanisława Kotwa – od syna
8.30  – szpital- za Parafian
10.00 + Jacka Głowackiego – od brata Przemka z żoną
11.30 + Rafała Śmiechowskiego – od sąsiadów
13.00 1+ Halinę Bednarską – od siostry Ireny z rodziną
2+ Piotra Śruba – od kuzynki Magdy z rodziną
18.00 1+ Mieczysława Domiszewskiego – od Mirosława Łuczaka z dziećmi
2+ Jakuba Flecińskiego – 24 Msza gregoriańska

Słupca 16.10.2021 r.                                                                              ks. Tomasz Ryś – proboszcz