Intencje

INTENCJE MSZALNE   Niedziela Zesłania Ducha Świętego   01-07.06.2020 r.

 

 

Poniedziałek

01.06

 

7.00 1+Eugeniusza Michalak – od chrześniaczki Marzeny z rodziną
2+Józefa Gawrysiaka – od rodziny Walkowiaków
10.00 1+ Radzisławę Jaceszek – od Wiesławy Ilony Krzysztofa Pęczkowskich
2 o nawrócenie grzeszników
3.w intencji dzieci poczętych a nienarodzonych o Boże błogosławieństwo i opiekę M.B
18.00 1+Henrykę Bruch – od pracowników Zespołu szkół Zawodowych w Słupcy
2+Bożenę Gulczyńską – od Lorenskich z Korwina
3+Krystynę Mrozińską 28 Msza Św. gregoriańska
 

 

Wtorek

02.06

 

7.00 1+Andrzeja Wieczorek – od sąsiadów Włodarczyków z rodziną
2 o nawrócenie grzeszników
10.00 +Mariannę Stanisława Kozielskich – od córki z rodziną
18.00 1+ Stefana Szczepaniak w 26 r. śm – od córki Ireny z rodz.
2+ Krystynę Mrozińską 29 Msza Św. gregoriańska
3+Halinę Andrzejewską – od sąsiadów z klatki
 

Środa

03.06

 

7.00 1+Zenobię Hejna w I r. śm. – od córki Małgorzaty z rodz.
2+Stefana Halinę i zmarłych z rodziny
10.00 1+ Krystynę Mrozińską 30 Msza Św. gregoriańska (ostatnia)
2+Mirosławę Jerzyk – od Zofii Wieczorek
18.00 -o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla osób należących do żywego różańca i o życie wieczne dla zmarłych z tej wspólnoty

+Henrykę Jurgielewicz – od sąsiadów Gorzkowskich i Sobaszkiewiczów

+Pawła Galant – od chrześniaka Michała

+Eugeniusza Węglińskiego – od Leona Machowiaka z żoną

+o szczęśliwą operację dla Dawidka i siły dla Jego mamy Julity

 

Czwartek

04.06

 

7.00 +Stefana Wesołowskiego – od Marka Wesołowskiego i Elżbiety Matela z rodzinami
10.00 1+Edwarda Kowalewskiego – od Stefana z rodz.
2 o uświęcenie dla kapłanów, dla sióstr zakonnych, misjonarzy i misjonarek oraz o nowe święte powołania do służby Bożej – od koła żywego Różańca
18.00 1+Włodzimierza Szymczak – od Dyrektora, pracowników i Nauczycieli ze SP w Koszutach
2+Annę Szymczak – od Jadwigi, Czesława Zielińskich i Waldemara z rodz. z Konina
3+Jerzego Witkowskiego – od brata Waldemara z rodziną
 

Piątek

05.06

7.00 +Mariannę, Bonifacego, Władysławę
10.00 1+Jaroslawa Jagodzińskiego – od Aliny i Zbigniewa Szydlarków z Giewartowa
2+Stanisława Kluczykowskiego – od Bogusi
18.00 1+Elżbietę Król w 3 r. śm. – od dzieci, wnuków i wnuczek z rodz.
2+Wandę i Stefana Plurkiewicz – od córki Krystyny
Sobota

06.06

7.00 1+ Mariannę Makowską – Manikowską – od wnuczki Anny z mężem
2+Leszka Lis – od kolegi Darka Gajeckiego
3. o nawrócenie grzeszników
17.15 Różaniec wynagradzający Matce Bożej
18.00 1+Arletę Czarcińską  od koleżanki Pauliny z Jarkiem
2+ Edward Ślebioda – od wnuka Marcina
Niedziela

07.06

Niedziela Najświętszej Trójcy

8.00 1+Zofię Kiełbowicz w 6 r. śm. – od męża Henryka i syna Andrzeja
2+Eugeniusza Węglińskiego – od brata Romana
10.00 1+Zenona Pankros – od żony
2. o nawrócenie grzeszników
11.30 + Pawła-Macieja Konińskiego – od syna Przemysława z rodziną
13.00 1+ Wojciecha i Mariannę Kordylewskich – od dzieci
2+Edwarda Wałowskiego w 5 r. śm. – od żony i córek z rodzinami
3. za Parafian
18.00 +Szymona Wiechcińskiego- od wychowawcy, koleżanki i kolegów 4 TA ZSZ w Słupcy

Słupca 2.06.2019 r.                                                                              ks. Tomasz Ryś – proboszcz